Digitálne elektronické kostolné varhany Ahlborn PRAELUDIUM 227

kostolný organ

Digitálne kostolné varhany - digitálny elektronický organ Ahlborn Praeludium 227. Firma KapaAudio je výhradné zastúpenie pre predaj a servis dig. organov značky AHLBORN a GEM. Firma Ahlborn patrí medzi najkvalitnejšie značky dig. organov a ich zvuky sú preslávené po celom svete lebo sú najvernejšie. Firma Ahlborn vyrába aj píšťalové aj digitálne organy, preto je zvuk dig. organov Ahlborn najvernejší a každý kto sa v obore vyzná uprednostňuje značku Ahlborn. Vysoká kvalita zvuku, spracovania a Talianskej práce sú zárukou špičkovej kvality výrobku.
Servis zaručuje priamo naša firma a náhradné diely sú dostupné po dobu min. 20 a viac rokov od zakúpenia, čo Vám zaručuje spokojnosť po dlhú dobu používania.

Chrámove kostolné varhany - organy, Dva 61 klávesové manuály, 20 sklopiek, 20 registrov, 2 manuály, 27 tónový pedál, 140 hlasov polyfónia, zabudované vlastné silné ozvučenie 280Wrms/400W max. Uzamykateľná ochranná roleta.
Digitálne elektronické chrámove kostolné organy - varhany Ahlborn Praeludium 227 sú určené do malých a stredných kostolov rovnako tak pre nácvik organovej hry na konzervatóriách či na koncerty vo filharmónii. Tento nástroj je založený na unikátnej technológii spracovania zvuku, nazvanej DRAKE, ktorá zaisťuje pokrokové funkcie a naozaj reálny zvuk nerozoznateľný od klasických organov. Kostolný digitálny organ vysokej kvality. Nástroj je dodávaný vrátane lavice a pedálu.
PRAELUDIUM 227 má toto usporiadanie stopových registrov: Nemecká zvuková verzia parametre
http://www.ahlborn-organs.com/eng/products/praeludium/praeludium230227_s...

Chrámove kostolné varhany - organy , Dva manuály, 20 sklopek, 20 registrov, 2 manuály, 27 tónový pedál, 140 hlasov polyfónia, zabudované silné ozvučenie 280Wrms/400W max.
Tiento organ je možné podľa vašich požiadaviek dodať v prevedení tmavý alebo svetlý dub.
Dodávka obsahuje pedál straight-parallel s 27 pedálmi.

Ak potrebujete aj externé ozvučenie, vyrobíme Vám na mieru s požadovaným dizajnom a výkonom, prípadná cena externého ozvučenia dohodou. Kostolný organ veľmi vysokej kvality.

Nákupom organov Ahlborn u našej firmy získate kvalitný nadčasový výrobok, ktorý vám bude slúžiť po mnoho rokov. Navyše vám organ po dohode dovezieme, zapojíme a prevedieme základné zaškolenie obsluhy. Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis a dostupnosť dielov po dlhú dobu priamo u našej firmy.

6,490.00 €