Digitálny elektronický kostolný organ Ahlborn Organum III

Firma KapaAudio je výhradné zastúpenie pre predaj a servis dig. organov značky AHLBORN a GEM. Firma Ahlborn patrí medzi najkvalitnejšie značky dig. organov a ich zvuky sú preslávené po celom svete lebo sú najvernejšie. Firma Ahlborn vyrába aj píšťalové aj digitálne organy, preto je zvuk dig. organov Ahlborn najvernejší a každý kto sa v obore vyzná uprednostňuje značku Ahlborn. Vysoká kvalita zvuku, spracovania a Talianskej práce sú zárukou špičkovej kvality výrobku.
Servis zaručuje priamo naša firma a náhradné diely sú dostupné po dobu min. 20 a viac rokov od zakúpenia, čo Vám zaručuje spokojnosť po dlhú dobu používania.

Digitálne elektronické chrámové kostolné organy Ahlborn Organum III, 57 sklopiek, 185 registrov, 3 manuály, 7/15 doplnkových registrov pre každú sekciu, 32 tónový pedál, 560 hlasov polyfónia.

Digitálne chrámovej organy Ahlborn Organum III sú určené pre tých zákazníkov, vyžadujúcich trojmanuálový nástroj s nekompromisnou zvukovou kvalitou a množstvom funkcií, ktoré je možné na nástoji tohto typu mať. Vďaka posilnenej technológii DRAKE, pre spracovanie zvuku bolo dosiahnuté polyfóniu 480 hlasov, čo je unikátna vlastnosť a nemôže sa tým pochváliť žiadny model iného výrobcu chrámových organov! Nástroj je dodávaný vrátane drevenj lavice a pedálu. Za príplatok je možné dokúpiť výškovo nastaviteľnou lavicu alebo lepšie klaviatúru, ktorá je vyrobená z dreva a má inverzný farbu.

U nástroja je možné voliť jedno z týchto 4 usporiadanie stopových registrov:
1.Nemecká verzia, 2.Talianska verzia, 3.Francúzska verzia, 4.Holandská verzia
http://www.ahlborn-organs.com/eng/products/organum/organum3_specificatio...

Tiento organ je možné podľa vašich požiadaviek dodať v prevedení tmavý alebo svetlý dub.
Dodávka obsahuje pedál straight-parallel s 32 tónmi a lavicu.

Ak potrebujete aj externé ozvučenie, vyrobíme Vám na mieru s požadovaným dizajnom a výkonom, prípadná cena externého ozvučenia dohodou.

Nákupom organov Ahlborn u našej firmy získate kvalitný nadčasový výrobok, ktorý vám bude slúžiť po mnoho rokov. Navyše vám organ po dohode dovezieme, zapojíme a prevedieme základné zaškolenie obsluhy. Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis priamo u našej firmy.

24,990.00 €