Kostolné varhany Ahlborn PRAELUDIUM I

kostolný organ

Kostolné varhany Ahlborn PRAELUDIUM I. Firma KapaAudio je výhradné zastúpenie pre predaj a servis dig. organov značky AHLBORN a GEM. Firma Ahlborn patrí medzi najkvalitnejšie značky dig. organov a ich zvuky sú preslávené po celom svete lebo sú najvernejšie. Firma Ahlborn vyrába aj píšťalové aj digitálne organy, preto je zvuk dig. organov Ahlborn najvernejší a každý kto sa v obore vyzná uprednostňuje značku Ahlborn. Vysoká kvalita zvuku, spracovania a Talianskej práce sú zárukou špičkovej kvality výrobku.
Servis zaručuje priamo naša firma a náhradné diely sú dostupné po dobu min. 20 a viac rokov od zakúpenia, čo Vám zaručuje spokojnosť po dlhú dobu používania.

Elektronické kostolné varhany Ahlborn PRAELUDIUM I, Chrámove organy, jeden manuál, 13 sklopiek, 13 registrov + 5 doplnkových registrov, 70 hlasov polyfónia, s lavicou. Zabudované výkonné ozvučenie priamo v nástroji, externé ozvučenie často krát nieje nutné.
Digitálne elektronické chrámove kostolné organy Ahlborn Praeludium 1 sú určené do malých a stredných kostolov rovnako tak pre nácvik organovej hry na konzervatóriách. Obsahuje aj basové registre s funkciou automatického pedálu. Jednoduchý a kvalitný nástroj do malých kostolov za prístupnú cenu, prekvapí vás zvukom ktorý sa vyrovná aj drahším nástrojom.

Farebné vyhotovenie:
Lamino svetlý alebo tmavý DUB, možnosť za príplatok v prevedení masív svetlý alebo tmavý dub.
Rozmery bez lavice (W x H x D): 1.000 x 970 x 550 mm, 71 kg
PRAELUDIUM 1 má toto usporiadanie stopových registrov: Nemecká verzia http://www.ahlborn-organs.com/eng/products/praeludium/praeludium1_specif...

Ak potrebujete aj externé ozvučenie, vyrobíme Vám na mieru s požadovaným dizajnom a výkonom, prípadná cena externého ozvučenia dohodou.

Nákupom organov Ahlborn u našej firmy získate kvalitný nadčasový výrobok, ktorý vám bude slúžiť po mnoho rokov. Navyše vám organ po dohode dovezieme, zapojíme a prevedieme základné zaškolenie obsluhy. Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis a dostupnosť dielov po dlhú dobu priamo u našej firmy.

3,699.00 €