Power Dynamics PDSM8

Aktívne štúdiové monitory Power Dynamics PDSM8, 20 cm (8")

Power Dynamics PDSM8 Vás presvedčia svojím precíznym a neskresleným zvukovým obrazom. Vynikajúce rozdelenie frekvencií, ktoré zabezpečuje integrovaná elektronická výhybka, a efektívna basreflexová konštrukcia poskytnú aj náročným používateľom perfektnú podporu v procese produkcie.

Aktívne reproduktory majú vlastný výkonný zosilňovač, prispôsobený výkonu reproduktorov na dosiahnutie optimálneho zvukového výsledku – nezávisle od signálu a priestorových podmienok. Súhra aktívneho a pasívneho reproduktora Vám poskytne RMS výkon 60 W. Každý reproduktor má vlastný 20 cm (8“) subwoofer, vyrobený z materiálu aramid kevlar.

Ak nechápete prečo kevlar, máme pre Vás krátke vysvetlenie. Kevlar ponúka veľmi dobrý pomer stability a hmotnosti, čo je tiež dôvod, prečo sa využíva pri výrobe nepriestrelných viest. Subwoofery zariadenia Power Dynamics PDSM8 síce nie sú nepriestrelné, ale obsahujú tento materiál na dosiahnutie potrebnej pevnosti, ktorá je potrebná na stopercentne neskreslené prehrávanie extrémnych basových partov.
Súčasťou výbavy zariadenia sú aj stereo cinch a 6,3 mm jack vstupy na prepojenie aktívneho reproduktora s technikou vo Vašom štúdiu.

Reproduktory majú vlastnú poistku proti preťaženiu, čo výrazne predlžuje ich životnosť. Oba reproduktory sú, samozrejme, magneticky tienené, a tak ich môžete bez problémov umiestniť aj v blízkosti obrazovky či iných zariadení.
Popis:
Aktívne monitorové reproduktory s RMS výkonom 2 x 30 W (zodpovedá 240 W max.)
2-pásmový systém s 20 cm (8“) subwoofermi a 2,5 cm (1“) výškovými reproduktormi
Subwoofery z materiálu kevlar
Integrovaná elektronická frekvenčná výhybka
Magnetické tienenie

Technické údaje:
Porty aktívneho reproduktora: 1 x stereo cinch vstup, 1 x 6,3 mm jack vstup, 1 x set stereo svoriek na pripojenie pasívneho reproduktora
Porty pasívneho reproduktora: 1 x set stereo svoriek na pripojenie aktívneho reproduktora
Plynulo nastaviteľný 2-pásmový ekvalizér
Nastaviteľná hlasitosť
ON/OFF na bočnej strane
Prevádzkové LED-ky
Poistka proti preťaženiu
Frekvenčný rozsah: 45 Hz až 20 kHz
Napájanie: 220 – 240 V, 50 Hz
Obsah zásielky:
1 x aktívny reproduktor
1 x pasívny reproduktor
1 x reproduktorový kábel
Manuál

Rozmery:
Každý reproduktor: 26,5 x 38 x 30,5 cm (ŠxVxH)
Hmotnosť: každý reproduktor cca. 8 kg

225.90 €